Kompleksowa ochrona na wypadek poważnego zachorowania
-
Umowa główna
-
Ubezpieczenie dodatkowe do umowy głównej
-
Wsparcie finansowe w przypadku zachorowania
Poważna choroba wymaga szybkiego leczenia i dostępu do kosztownych procedur medycznych. Środki z ubezpieczenia mogą pomóc Tobie i Twojej rodzinie sprawnie dostosować się do nowej sytuacji.
-
Możliwość wypłaty kilku świadczeń
Maksymalna łączna wysokość wypłaconych Tobie świadczeń może wynieść nawet 350% sumy ubezpieczenia.
Co zyskujesz:
-
Możliwość wypłaty kilku świadczeń
Maksymalna łączna wysokość wypłaconych Tobie świadczeń może wynieść nawet 350% sumy ubezpieczenia.
-
Szeroki zakres ochrony
Unikalny podział na grupy chorób pozwala dłużej korzystać z ochrony w ramach tej umowy dodatkowej, tak aby w przypadku niektórych chorób po wypłacie świadczenia umowa mogła być kontynuowana. Gwarantujemy ochronę obejmującą aż 55 zachorowania i procedury medyczne.
-
Dostęp do drugiej opinii medycznej
Otrzymujesz wsparcie – dostęp do drugiej opinii medycznej, czyli indywidualnej porady specjalisty z wiodących ośrodków medycznych z całego świata, specjalizujących się w danej odmianie choroby. W przypadku zdiagnozowania u Ciebie choroby, w każdym roku ubezpieczenia masz prawo do jednej konsultacji Twojej dokumentacji medycznej w zakresie danej choroby. Może to okazać się dla Ciebie kluczowe na dalszym etapie leczenia. Szczegółowe informacje na temat usługi drugiej opinii medycznej dostępne są na https://mediguide.com/pl/prudential/
Dla kogo jest ubezpieczenie?
Dla osób poszukujących finansowego wsparcia w sytuacji diagnozy poważnej choroby lub przebycia poważnej operacji. Ubezpieczenie w Prudential na wypadek poważnego zachorowania, które możesz dołączyć do umowy ubezpieczenia zapewni wsparcie finansowe w trudniejszych momentach – w przypadku utraty zdrowia lub życia.
Zostaw swój kontakt
Zapewniamy:
-
Opcjonalny czas trwania umowy
Umowa jest zawierana na 5 lat i następnie, co 5 lat, może być kontynuowana. Umowę możesz kontynuować do pierwszej rocznicy umowy głównej po ukończeniu 65. roku życia. Gdy zadeklarujesz kontynuowanie umowy na okres dłuższy niż 5 lat, może być ona przedłużana bez konieczności ponownej oceny Twojego stanu zdrowia.
-
Elastyczne rozwiązania
Poziom ochrony oraz wysokość sumy ubezpieczenia w umowie dodatkowej możesz dopasować indywidualnie do Twoich potrzeb – może być wyższa niż suma ubezpieczenia określona w umowie głównej.
-
Elastyczny zakres ochrony
Możesz rozszerzyć zakres swojej ochrony w umowach ubezpieczenia:
- KOMFORT ŻYCIA
- EMERYTURA BEZ OBAW
- OSZCZĘDNOŚCI BEZ OBAW (dawniej OSZCZĘDNOŚCI NA PLUS)
oraz zakres ochrony swojego dziecka, wybierając wariant umowy dodatkowej dla dzieci, w umowach ubezpieczenia:
- KOMFORT ŻYCIA
- START W ŻYCIE
Co więcej:
-
Możesz zmienić poziom ochrony
Poprzez indeksację lub waloryzację możesz zwiększać składkę, a tym samym wysokość Twojej ochrony ubezpieczeniowej.
-
Możesz podwyższyć sumę ubezpieczenia
Masz możliwość podwyższenia lub obniżenia sumy ubezpieczenia oraz składki. W określonych sytuacjach życiowych, w których potrzebujesz wyższego ubezpieczenia (gdy urodzi Ci się dziecko, zawrzesz związek małżeński lub weźmiesz kredyt hipoteczny), wystarczy, że złożysz wniosek o zwiększenie sumy ubezpieczenia, a nie będziemy pytać o Twój aktualny stan zdrowia.
-
Możesz chronić swoje dziecko
Masz możliwość objęcia ochroną dziecka na wypadek wystąpienia u niego jednego z 12 poważnych zachorowań m.in. chorób nowotworowych, chorób serca, oparzeń III stopnia.
Podział na grupy chorób
Jednostki chorobowe objęte ochroną podzielone są na cztery grupy. W przypadku wystąpienia poważnego zachorowania wypłacimy świadczenie, które dla konkretnej choroby jest równe procentowi sumy ubezpieczenia. Poziom świadczenia zależy od rodzaju choroby oraz od stopnia jej zaawansowania. 26 najcięższych chorób z grupy 1 lub 2 upoważnia do wypłaty 150% sumy ubezpieczenia.
Wysokość świadczenia ubezpieczeniowego wyrażona jest procentem sumy ubezpieczenia.
Suma świadczeń to nawet 350% sumy ubezpieczenia
GRUPA 1
- Najcięższe zachorowania, które są następstwem innych chorób lub są z nimi powiązane
- Po wypłacie świadczenia z tytułu choroby należącej do grupy 1 umowa wygasa
GRUPA 2
- Najcięższe zachorowania niepowiązane z innymi chorobami
- Po wypłacie świadczenia z tytułu choroby należącej do grupy 2 umowa wygasa
GRUPA 3
- Choroby sercowo-naczyniowe – w zależności od choroby wypłata świadczenia to: 10%, 25%, 50%, 100% sumy ubezpieczenia
- Suma wypłat z tytułu chorób z grupy 3 może wynieść maksymalnie 100% sumy ubezpieczenia
- Po wypłaceniu 100% sumy ubezpieczenia umowa jest dalej aktywna, ale wygasa ochrona na choroby z grupy 3
GRUPA 4
- Nowotwory – z wypłatą świadczenia w wysokości 10% dla nieinwazyjnych postaci nowotworów lub 100% dla nowotworów złośliwych i innych chorób. Suma wypłat z tytułu chorób z grupy 4 może wynieść max 100% sumy ubezpieczenia
- Po wypłaceniu 100% sumy ubezpieczenia umowa jest dalej aktywna, ale wygasa ochrona na choroby z grupy 4
Sprawdź, o jakich kosztach warto myśleć, wykorzystując środki z Twojej umowy
Polacy nie zdają sobie sprawy z tego, że koszty leków, rehabilitacji czy dojazdów do szpitala itp. mogą być znacznie wyższe niż zakładają. Poza tym osoba chorująca najczęściej nie pracuje i musi się zmierzyć z niższymi wpływami do budżetu domowego. Środki z umowy możesz przeznaczyć na pokrycie nieprzewidzianych wydatków lub spłatę długów.
Z przeprowadzonych badań wynika, że 63% środków pochodzących z umowy na życie Polak chce przeznaczyć na pokrycie kosztów leczenia, natomiast nie bierze on pod uwagę pozostałych kosztów. Zobacz, o jakie koszty chodzi:
Badanie Prudential Family Index 2017, „Co Polacy myślą o poważnych zachorowaniach?” Kwiecień 2017, badanie ogólnopolskie, próba reprezentatywna 25-45 lat, pytania z możliwością wielokrotnego wyboru.
Sprawdź, co Polacy myślą o poważnych zachorowaniach, jakich chorób się obawiają?
Obawy Polaków dotyczą w zdecydowanej większości zachorowania na nowotwory. Jednak według oficjalnych danych to choroby układu krążenia są najczęściej występującymi dolegliwościami. Czas pomyśleć o ubezpieczeniu, które może okazać się pomocne w takiej sytuacji.
Badanie Prudential Family Index 2017, „Co Polacy myślą o poważnych zachorowaniach?” Kwiecień 2017, badanie ogólnopolskie, próba reprezentatywna 25-45 lat, pytania z możliwością wielokrotnego wyboru.
Niniejszy materiał ma charakter marketingowy i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Z racji charakteru tych materiałów nie ma możliwości zawarcia w nich wszystkich szczegółowych informacji. Przed podjęciem decyzji o zawarciu umowy ubezpieczenia prosimy więc zapoznać się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia.
Zostaw swój kontakt
Skontaktuj się samodzielnie
Znajdź Konsultanta lub oddział
Zadzwoń do nas
Infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00